Ustanawianie rekordu szkoły par tańczących belgijkę podczas szkolnych Mikołajek

18 października 2022 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi ZSCKR w Chrobrzu. Uczniowie docenili i okazali swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

W bieżącym roku szkolnym współpracujemy z Miejską i Gminną Biblioteką Publiczną w Pińczowie,

W ramach współpracy nasi uczniowie biorą udział w cyklu spotkań pt: "Poeci dzieciom".

Zapraszamy do obejrzenia finałowej walki w kategorii mix eliminacji strefowych II Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu liny, które odbyły się w Zespole Szkół CKR w Starym Lubiejewie

 

Kierunek technik hodowca koni: policja konna w Zespole Szkół w Bogdańczowicach.

Kochasz gotować? Chciałbyś zostać kucharzem, kelnerem lub baristą? Może Twoim marzeniem jest rodzinna kawiarnia z pysznym ciastem? W przyszłości chciałbyś zostać menadżerem ekskluzywnej restauracji? Jeśli TAK - mamy coś dla Ciebie! Technik żywienia i usług gastronomicznych to kierunek dla wszystkich pasjonatów przyrządzania i wydawania potraw. U nas zdobędziesz zawód, który zapewni Ci pracę i rozwój!

Czekamy na Ciebie - dołącz do nas!

Jeśli kochasz zwierzęta, pragniesz je chronić, pielęgnować, opiekować się nimi i je leczyć to kierunek technik weterynarii jest właśnie dla Ciebie. Technik weterynarii może zostać asystentem weterynarza przy zabiegach oraz samodzielnie wykonywać działania z zakresu pierwszej pomocy i higieny nad zwierzętami. Ponadto może np. przygotowywać próbki do badań. po prostu uspokoić zestresowane wizytą zwierzątko. Technicy weterynarii są również odpowiedzialni za kontrolę i opiekę nad zwierzętami hodowlanymi, przeprowadzają zabiegi inseminacji i odbierają porody, a w razie potrzeby stosują odpowiednie leczenie zwierząt. Technicy weterynarii znajdują również zatrudnienie w inspekcji weterynaryjnej, zakładach przetwórstwa spożywczego, czy organach nadzoru sanitarno – weterynaryjnego.

Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki to atrakcyjny zawód. Absolwent tego kierunku może pracować jako: - przedstawiciel handlowy producentów sprzętu   rolniczego i środków do produkcji rolnej - kierowca,  mechanik pojazdów - prowadzić indywidualne gospodarstwo rolne - specjalista ds. naprawy pojazdów i maszyn rolniczych - w przedsiębiorstwach związanych z produkcją rolniczą lub kontynuować naukę na wybranych studiach.