Lekcja historii połączona z manewrami na bydgoskim ASG  - fabryki amunicji z czasów II wojny światowej.

Film promocyjny ZSCKR przygotowany we współpracy z szkolną telewizją "Ajpitv" działającą przy ZSE w Bydgoszczy.

redakcja2018-11-14
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi jako organ sprawujący nadzór pedagogiczny nad 52 Zespołami Szkół Centrami Kształcenia Rolniczego. W ramach sprawowania nadzoru odbyła się uroczystość ślubowania składanego przez nauczycieli mianowanych oraz wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego i dyplomowanego.

Prezes KRUS, Adam Wojciech Sekściński, zaprasza na uroczyste podsumowanie XVI Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Podczas Agro Show uroczyste podsumowanie XVI Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne.

redakcja2018-09-25
W zawodach uczestniczyły 22 drużyny z sieci szkół rolniczych MRiRW z całej Polski.Sędziowie najwyżej ocenili uczniów z zespołów szkół w Starym Lubiejewie, Gołotczyźnie i Brzostowie.
redakcja2018-09-25
Za nami I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Orki Szkół Rolniczych, która odbyła się w Gołotczyźnie w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Aleksandra Świętochowskiego.
Trwa „I Ogólnopolski Konkurs Orki Szkół Rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi” w Gołotczyźnie.

We wrześniu rozpoczęliśmy w naszej szkole obchody 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Pierwszym punktem programu obchodów była zorganizowana wycieczka o charakterze historyczno- krajoznawczym do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

redakcja2018-09-11
W Zduńskiej Dąbrowie odbyła się centralna inauguracja roku szkolnego 2018/2019 Szkół Rolniczych, prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.