Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w SOKOŁOWIE PODLASKIM
Adres

ul. Oleksiaka Wichury 3

08-300 - Sokołów Podlaski

woj.mazowieckie

tel. 25 787-21-37

email: zs2@sokolowpodl.pl

www: zs2.sokolowpodl.pl

Nasze Wiadomości
6 stycznia 2019 r. po raz trzeci w Sokołowie Podlaskim odbył się Orszak Trzech Króli. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami oraz uczniami naszej szkoły jako Orszak Europejski stanowili świtę Króla Kacpra VII. Nasi rycerze ubrani w czerwone płaszcze i białe tuniki, na głowach hełmy, w rękach włócznie i tarcze oraz dwórki w czerwonych welonach pod nałęczkami ruszyli spod Zespołu Szkół Salezjańskich mijając po drodze sceny, w których opowiedziana została historia o tym, jak Trzej Królowie ze Wschodu podążali za Gwiazdą, by w ubogiej szopie betlejemskiej odkryć narodziny prawdziwego Boga. W tegorocznym orszaku licznie wzięli udział także uczniowie klas mundurowych oraz uczniowie klas Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, którzy przygotowali i obsługiwali stoisko z ciasteczkami i herbatą. Opiekę nad uczniami sprawowały p. Agnieszka Adamczuk-Wróblewska, p. Agnieszka Kruszyńska, p. Elżbieta Sarnecka, p. Aneta Wyszomierska. Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim uczniom reprezentującym naszą szkołę oraz nauczycielom opiekującym się uczniami.
W dniu 23 kwietnia 2018 r. odbył się już po raz kolejny Dzień Otwarty naszej szkoły. Goście mieli okazję zapoznać się z kierunkami kształcenia, które prezentowali nasi uczniowie.
15 marca 2018 roku w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie - otwarcie nowych obiektów: zmodernizowanych warsztatów szkolnych z salą konferencyjną i garażami oraz obiektów należących do szkolnego gospodarstwa rolnego.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia