Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w LEŚNEJ PODLASKIEJ
Adres

ul. Bialska 7

21-542 - Leśna Podlaska

woj.lubelskie

tel. 83 345-00-24

email: lesna@zsckr.edu.pl

www: http://www.zsckr.edu.pl/

Nasze Wiadomości
Uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbył się w naszej szkole 20 grudnia2018 r.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej wziął udział w akcji Szlachetna Paczka. Akcja trwała do 7 grudnia 2018 roku.
Uczeń klasy III Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki Andrzej Bogusz uzyskał Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2018/2019. Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom odbyła się 10 grudnia 2018 roku w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Andrzej odebrał stypendium z rąk Wojewody Lubelskiego – Przemysława Czarnka, Dyrektora Generalnego LUW- Agaty Gruli i Lubelskiego Kuratora Oświaty – Teresy Misiuk Andrzej zawdzięcza swój sukces ciężkiej i systematycznej pracy. To uczeń ambitny, wyróżniający się nienaganną kulturą osobistą. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej był organizatorem konferencji naukowej pt. „Hodowla bydła – wyzwania i perspektywy”, która odbyła się 12 kwietnia 2018 r. w sali wykładowej w budynku głównym szkoły.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia