Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w LEŚNEJ PODLASKIEJ
Adres

ul. Bialska 7

21-542 - Leśna Podlaska

woj.lubelskie

tel. 83 345-00-24

email: lesna@zsckr.edu.pl

www: http://www.zsckr.edu.pl/

Nasze Wiadomości
W Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce odbył się VIII Konkurs Weterynaryjny - Wszystkie stworzenia małe i duże, zorganizowany pod patronatem firmy Zoetis Polska.
W Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego BRAWO MY. Ja i moje zwierzę.
W dniach 12-25 marca 2023 roku 12-osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej uczestniczyła w stażu zawodowym Erasmus+ w Grecji.
Uczniowie klasy pierwszej Technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu, pod opieką Pani Dominiki Szołuchy, uczestniczyli 23.03.2023r. w Targach Ogrodniczych Green Days w Nadarzynie.
W Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie odbył się finał XLII Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego - Józef Ignacy Kraszewski – jego życie i dzieło
Młodzież klas I-IV Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki uczestniczyła w XXVIII Międzynarodowych Targach Rolniczych AGROTECH w Kielcach
Drużyna żeńska Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej zajęła III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Koszykówce – Licealiadzie.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia