Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w LEŚNEJ PODLASKIEJ
Adres

ul. Bialska 7

21-542 - Leśna Podlaska

woj.lubelskie

tel. 83 345-00-24

email: lesna@zsckr.edu.pl

www: http://www.zsckr.edu.pl/

Nasze Wiadomości
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej, po raz kolejny miał okazję gościć uczniów ze Szkoły Rolniczej Bethlen Gabor na Węgrzech, którzy odbywali staż zawodowy w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim.
Sukces naszych uczniów w Finale Regionalnego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Bialskiego i Miasta Biała Podlaska
W dniu 24 kwietnia 2019 r. odbyło się w naszej szkole szkolenie dla uczniów klas III i IV w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki i technik mechanizacji rolnictwa na temat: 1. Nowoczesne technologie uprawy zbóż w województwie lubelskim. 2. Normy i wymogi wzajemnej zgodności w województwie lubelskim.
Tradycyjnie już młodzież mieszkająca w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej reprezentowała naszą szkołę w VI Powiatowym Przeglądzie Tradycji Wielkanocnych.
W środę 03 kwietnia 2019 r. nasza szkoła gościła uczniów z ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjów z miejscowości: Berezówka, Dokudów, Kijowiec i Leśna Podlaska.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej, po raz kolejny miał okazję gościć uczniów ze Szkoły Rolniczej Bethlen Gabor na Węgrzech, którzy realizowali staż zawodowy w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim.
Uczniowie klasy III Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych 20.03.2019 roku wzięli udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w Dworze Droblin. Grupą młodzieży zaopiekował się Mistrz Kuchni Pan Marek Artyszuk.
W ramach podpisanego w 2010 roku porozumienia o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej a Stowarzyszeniem Del – Alford EU z departamentu Bekes na Węgrzech, w naszej szkole gościła delegacja węgierskich nauczycieli wraz z Panem Laszlo Davidoviczem – Dyrektorem Szkoły Rolniczej Bethlen Gabor, a jednocześnie Prezesem Stowarzyszenia Południowo – Wschodnie Węgry – Unia Europejska.
Akcja poboru krwi organizowana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie odbyła się 19 marca 2019r. w Leśnej Podlaskiej.
21 marca 2019 roku w świetlicy Komendy Miejskiej PSP w Białej Podlaskiej odbyły się powiatowe eliminacje XLII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej -Młodzież zapobiega pożarom.
16 marca 2019 r. w Ostrowi Mazowieckiej rozegrano Mistrzostwa Szkół Rolniczych w Tenisie Stołowym szkół podległych Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Rekolekcje wielkopostne w naszej szkole odbyły się w dniach 12 – 14 marca 2019r. Ćwiczeniom duchowym przewodził O. Melchior Królik, który przybył do nas z klasztoru na Jasnej Górze. Ojciec Melchior Królik, który jest odpowiedzialny za stan Cudownego Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej , opowiedział nam o cudach i łaskach jakich doświadczyli ludzie za przyczyną Matki Bożej.
Finał Wojewódzkiej Olimpiady Młodych Producentów Rolnych 2019 organizowany przez Związek Młodzieży Wiejskiej odbył się11 marca 2019 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia