Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w NOWYM TARGU
Adres

ul. Kokoszków 71

34-400 - Nowy Targ

woj.małopolskie

tel. 18 266-27-71

email: zsckr@nowytarg.pl

www: www.zsckr.nowytarg.pl

Nasze Wiadomości
Krew to dar, którym bardzo chętnie i z zaangażowaniem się dzielimy.
Pomimo różnych trudności i obostrzeń w Zespole Szkół centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu tradycji stało się zadość.
W dniu 9 lutego 2021 r. odbyła się (on –line) uroczysta gala laureatów konkursu Niepodległa piórem i obiektywem, zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego jest pierwszą szkołą w Nowym Targu, która z inicjatywy Dyrekcji oraz nauczycieli mgr Agnieszki Brela – Lasota oraz mgr Daniela Suskiego zakupiła defibrylator AED.
Z ogromną dumą i radością informujemy, że Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu otrzymał srebrną tarczę w tegorocznym Rankingu Najlepszych Liceów i Techników Perspektywy 2021.
26 stycznia obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Transplantacji. Przypada on w rocznicę pierwszego w Polsce udanego przeszczepu nerki, który miał miejsce w 1966 roku w I Klinice Chirurgicznej Akademii Medycznej w Warszawie.
Uczniowie szkoły, przyszli kierowcy od nowego roku będą szkolić swoje umiejętności jeżdżąc fabrycznie nowym samochodem marki Volkswagen T-Roc, który zakupił Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu wziął udział w XVII Małopolskim Konkursie: Stół pięknie nakryty – przysmaki na bożonarodzeniowym stole.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu bierze udział w innowacyjnym projekcie edukacyjno-społecznym TO(działa)MY!, którego inicjatorem jest UNICEF Polska i Fundacja Santander Bank Polska.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu bierze udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej: Razem na Święta, której celem jest m.in budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, projekt pn. Intensyfikacja kształcenia rolniczego w szkołach prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na terenie województwa małopolskiego, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu doposażył pracownie do zajęć praktycznych w technikum kształcącym w zawodzie technik weterynarii za łączną kwotę 212.000 zł.
Kiedy przychodzi grudzień w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu zaczyna się przedświąteczna krzątanina. Chociaż szkolnymi korytarzami przechadza się niewielu uczniów, to jednak na Kokoszkowie zagościła iście świąteczna atmosfera.
Nasza szkoła od listopada bieżącego roku dołączyła do edukacyjnej społeczności eTwinning.
W grudniu b.r. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego wziął udział w projekcie SZLACHETNA PACZKA. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce.
W dniu 11 grudnia 2020 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu z udziałem szanownych gości i przy zachowaniu wszelkich zasad reżimu sanitarnego odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców szkolnych konkursów.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia