Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej przyjął wyzwanie #Gaszyn Chalenge. ZSCKR w Leśnej Podlaskiej wsparła Patryka i Martynkę Olszewskich, śmiertelnie chore rodzeństwo z Siedlec.

Dziękujemy za nominację Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie. Przyłączamy się do akcji #gaszynchallenge
Zachęcamy do pomocy poprzez darowizny pieniężne dla Zosi. Informacje dotyczące akcji znajdziecie na stronie: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia
Do akcji nominujemy Oddziały Sportowe w Ostrowi Mazowieckiej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z akcji.

Kocham jak ktoś inny zaprojektuje mój ogród przydomowy. Ty możesz być tym PROJEKTANTEM dzięki nauce w technikum architektury krajobrazu. Zdobądź zawód ucząc się w ZSCKR w Sandomierzu-Mokoszynie. 

Lubisz zwierzęta, kochasz się nimi opiekować. Zapraszamy do nas. W technikum weterynarii nauczysz się jak robić to profesjonalnie. EKG, morfologia to nie będzie dla Ciebie temat tabu. Czekamy na Ciebie w ZSCKR w Sandomierzu - Mokoszynie. Chcesz więcej informacji dzwoń 15 8323471.

Nie jest obce absolwentom tej Szkoły prowadzenie ogrodów w najnowszych trendach ale prowadzenie hodowli to już jest coś .... Ta Szkoła uczy jak zostać nowoczesnym rolnikiem. Zapraszamy do ZSCKR w Sandomierzu - Mokoszynie. To szkoła dla Ciebie.

Po co martwić się o naprawę maszyn rolniczych skoro zrobią to uczniowie Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki i jeszcze zaprogramują system, aby sprzęt sam działał.

Przedstawiamy jeden ze sztandarowych kierunków kształcenia w Zespole Szkół CKR w Starym Lubiejewie, jakim jest mechanizacja rolnictwa i agrotronika. Tajniki tego kierunku zdradza mgr Andrzej Sakowicz - kierownik Praktycznej Nauki Zawodu.