Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w KAMIENIU MAŁYM
Adres

Kamień Mały 89

66-460 - Witnica

woj.lubuskie

tel. 95 751-58-26

email: sekretariat@zsrkm.pl

www: www.zsrkm.pl

Nasze Wiadomości
XXVII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych w Witnicy.
W niedzielę 3 marca punktualnie od 12-tej przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w zawodach Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Gorzowie Wielkopolskim, pokonując biegiem dystans 1963 m.
Sukces uczniów w Henrykowie W dniu 20 lutego 2019 roku w Henrykowie w tamtejszym Zespole Szkół CKR odbył się etap wojewódzki Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.
30 stycznia 2019 r. po raz piętnasty wręczono stypendia naukowe, twórcze i artystyczne Marszałka Województwa Lubuskiego na rok szkolny 2018/2019.
W dniach 18 i 19 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym oraz Oberstufenzentrum w Seelow odbyło się świąteczne spotkanie młodzieży w ramach Polsko - Niemieckiej Współpracy Młodzieży.
Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy odbył się 15 grudnia 2018 r. w Witnicy
12 grudnia 2018 r., to dzień w którym uczniowie i pracownicy ZSCKR w Kamieniu Małym oddali honorowo krew.
Dnia 05 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty florystyczne. Warsztaty przeprowadził florysta p. Mirosław Drohomirecki – właściciel Pracowni Florystycznej Daisy w Kostrzynie nad Odrą. Obsługę fotograficzną zapewnił pan Paweł Duma.
Konkurs Bezpieczeństwo i higiena pracy w indywidualnym gospodarstwie rolnym.
Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w dniach 30.11 - 02.12.2018 r. ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zorganizowało Narodową Wystawę Rolniczą, będącą przeglądem współczesnych osiągnięć, a także pokazem tradycji i dziedzictwa polskiej wsi.
Po raz kolejny grupa naszych uczniów uczestniczyła w Olimpiadzie Wiedzy o BHP i Rolnictwie organizowanej przez Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku, była to XIV edycja tej olimpiady.
Tegoroczne obchody Tygodnia dobrego chleba i zdrowego stylu życia w naszej szkole, zakończyło spotkanie, które odbyło się 26 października 2018 r.
Nasze Video

Jak wygląda nauka w naszej szkole przedstawiamy w krótkim materiale wideo.

Nasze Zdjęcia