Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach
Adres

Sędziejowice Kolonia 10

98-160 - Sędziejowice

woj.łódzkie

tel. 43 67 710 04

email: dyrektor@zsrgrabski.pl

www: zsrgrabski.pl

Nasze Wiadomości
Mistrzostwa szkół rolniczych w przeciąganiu liny w ZSCKR w Lututowie. Nasze drużyny: dziewcząt, chłopców i mieszana zmagały się z drużynami z innych szkół resortowych. Bardzo dobra zabawa i rywalizacja przyniosła III, IV i V miejsce dla naszych. Brawo dla młodzieży i podziękowania dla Organizatora ZSCKR Lututów
"Ballady i romanse" Adama Mickiewicza to zbiór nowatorski i oryginalny, a jednocześnie ujmujący naturalnością stylu i prostotą języka.
8 października nasi uczniowie wraz z opiekunami odwiedzili BioExpo Warsaw, międzynarodowe targi żywności i produktów ekologicznych
"Studiuj przeszłość, żyj dniem dzisiejszym, patrz śmiało w przyszłość(...)" Charlie McCarthy
Narodowy Bank Polski Oddział w Łodzi to bardzo ważny Partner Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach.
29 kwietnia 2022 roku absolwenci klas maturalnych Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technikum Rolniczego w Zespole Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach odebrali świadectwa ukończenia szkoły.
Dni otwarte w Zespole Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach są w zasadzie tradycją. Jednak w ostatnich latach, z uwagi na obostrzenia związane z pandemią, niestety organizacja tego wydarzenia nie była możliwa. Tym bardziej cieszymy się, że w tym roku mogliśmy spotkać się z Ósmoklasistami i zaprezentować naszą szkołę.
W ubiegłym tygodniu - dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Polska Ekologia - nasi uczniowie mieli okazję poznać tajniki rozbioru półtuszy wieprzowej.
Biorąc udział w wychowaniu młodzieży zależy nam na rozwijaniu świadomości znaczenia ekosystemu w życiu codziennym.
Prodziekan Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego UP Wrocław - dr hab. Wojciech Pusz, fitopatolog wygłosił dla naszej nmłodzieży prelekcję o chorobach roślin.
Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach 15 stycznia, zgodnie z tradycją na 100 dni przed maturą, zatańczyli Poloneza.
Cieszymy się, że możemy wspólnie z Państwem rozwijać się pod skrzydłami Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia