Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w NOWOSIELCACH
Adres

ul. Heleny Gniewosz 160

38-530 - Zarszyn

woj.podkarpackie

tel. 13 465 39 80

email: sekretariat@zsckr-nowosielce.pl

www: www.zsckr-nowosielce.pl

Nasze Wiadomości
W dniach 17 i 18 stycznia wszystkie klasy IV technikum (IV BTR, IV FTH, IV LTP, IV PT) ZS CKR w Nowosielcach wzięły udział w dwudniowych warsztatach edukacyjnych z zakresu doradztwa zawodowego w Młodzieżowym Centrum Kariery w Sanoku.
W dniu 04. 01. 2018 roku w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku odbyła się liecealiada w piłce siatkowej chłopców z powiatu sanockiego. Do turnieju zgłosiło się 7 szkół, które zostały podzielone na 2 grupy: 3 i 4 drużynowe. Drużyna z Nowosielec znalazła się w grupie z: ZS nr 3, ZS nr 2, ZS nr 5.
W dniu 19 grudnia Katarzyna Giebułtowska uczennica trzeciej klasy Technikum Weterynarii uczestniczyła w uroczystości wręczenia dyplomów stypendysty Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.
Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w dniach od 30 listopada do 2 grudnia 2018 r. MRiRW zorganizowało Narodową Wystawę Rolniczą, która odbyła się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zaproszenie do udziału i zaprezentowania się otrzymały wszystkie szkoły rolnicze prowadzone przez organizatora. Swoje osiągnięcia przedstawiły również koła gospodyń wiejskich, organizacje branżowe i gospodarstwa agroturystyczne. Nie zabrakło też instytucji państwowych: urzędy marszałkowskie, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Podczas wystawy odbywały się liczne degustacje i pokazy kulinarne.
Tradycyjnie pierwszego dnia wiosny w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty.
W krośnieńskim oddziale Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli, w czwartek, 12 kwietnia br., odbył się tegoroczny konkurs biblijny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia