Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w JABŁONIU
Adres

ul. Zamoyskiego 4

21-205 - Jabłoń

woj.lubelskie

tel. 83 356-00-17

email: zsckrjablon@poczta.fm

www: www.zsckrjablon.pl

Nasze Wiadomości
16 marca 2019 odbyły się Mistrzostwa Szkół Rolniczych w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jana Krzysztofa Ardanowskiego.
28 lutego W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu odbył się I Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych. Do udziału w konkursie zaproszono uczniów klas ósmych i klas III gimnazjum z okolicznych szkół.
27 stycznia 2019 r. uczniowie klas czwartych ZSCKR w Jabłoniu bawili się na swoim balu studniówkowym. Impreza rozpoczęła się o godzinie 18.00 w Domu Weselnym Jarmuł w Parczewie.
W czwartek 20 grudnia w ZSCKR w Jabłoniu zorganizowano Spotkanie z kolędą, w którym oprócz uczniów naszej szkoły wzięli udział zaproszeni goście – uczniowie ze szkół podstawowych w Gęsi, Kolanie i Paszenkach.
12 grudnia 2018 r. uczniowie klasy III MT pod opieką Beaty Waszczuk złożyli przedświąteczną wizytę wychowankom Domu Dziecka w Komarnie.
ZSCKR w Jabłoniu zakończył kolejny projekt praktyk zagraniczynych. Tym razem grupa 60 uczniów i absolwentów uczestniczyła w praktykach w okolicach miejscowości Olimpiaki Akti w Grecji.
Dnia 4 grudnia 2018 r. w Trybunale Koronnym w Lublinie odbyło się podsumowanie wyjątkowego plebiscytu Kuriera Lubelskiego NAUCZYCIEL NA MEDAL.  Najlepsi pedagodzy z całego województwa lubelskiego,  zwycięzcy  w plebiscycie  odebrali nagrody w postaci okolicznościowych  medali.
3 grudnia w Szkole Podstawowej w Gródku Szlacheckim odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Szachach Drużynowych.
W dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Narodowa Wystawa Rolnicza zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
W piątek 9 listopada w ZSCKR w Jabłoniu odbyły się uroczyste obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Rozpoczęły się one wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego dokładnie o godzinie 11.11. Następnie pani dyrektor Agnieszka Piekarska w swoim wystąpieniu podkreśliła jak ważne dla Polaków jest to święto i przypomniała o trudnej drodze Polski i Polaków do odzyskania niepodległości.
Pięcioosobowa grupa uczniów z naszej szkoły zakwalifikowała się na Ogólnopolski Kongres Młodzieży – IDEATHON, który odbył się dnia 26 listopada w Oranżerii Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
26 listopada odbyła się wycieczka na Klubowe Mistrzostwa Świata Piłki Siatkowej Mężczyzn do Rzeszowa.
W dniu 23 listopada br. uczniowie klasy 3MT i 2FT w ramach zajęć praktycznych odwiedzili P.U.H. Agrotechnika w Ciciborze Dużym. Firma ta specjalizuje się w sprzedaży maszyn rolniczych, maszyn do pielęgnacji terenów zieleni, oryginalnych części John Deere, części zamiennych do różnych marek pojazdów i maszyn rolniczych oraz olejów i smarów. Przedsiębiorstwo powstało w 2000 roku i od tego czasu prowadzi swoją działalność na terenie wschodniej Polski.
Finał X Regionalnego Konkursu Młodzieży Szkół Rolniczych - W rolnictwie można pracować bezpiecznie odbył się 23 listopada 2018 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia