Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w JABŁONIU
Adres

ul. Zamoyskiego 4

21-205 - Jabłoń

woj.lubelskie

tel. 83 356-00-17

email: sekretariat@zsckrjablon.pl

www: www.zsckrjablon.pl

Nasze Wiadomości
4 października w ZSCKR w Jabłoniu odbył się Dzień Otwarty Z PIP. Zorganizowano go w ramach programu "Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym". Dzień rozpoczął się spotkaniem na sali gimnastycznej.
Opowiedz nam, moja Ojczyzno, Jak matka dzieciom ciekawym, O latach znaczonych blizną, Na wiekach chwały i sławy!
26 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas czwartych. Tego dnia po raz ostatni zabrzmiał dzwonek dla grupy ponad 50 uczniów, którzy spędzili w murach naszej szkoły cztery, prawdopodobnie najpiękniejsze lata swojego życia. Szkoły, w której każdy z nich pozostawił jakąś część siebie, przyjaźnie, sympatie, momenty radości jak i gorycz porażek.
16 marca 2019 odbyły się Mistrzostwa Szkół Rolniczych w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jana Krzysztofa Ardanowskiego.
28 lutego W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu odbył się I Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych. Do udziału w konkursie zaproszono uczniów klas ósmych i klas III gimnazjum z okolicznych szkół.
27 stycznia 2019 r. uczniowie klas czwartych ZSCKR w Jabłoniu bawili się na swoim balu studniówkowym. Impreza rozpoczęła się o godzinie 18.00 w Domu Weselnym Jarmuł w Parczewie.
W czwartek 20 grudnia w ZSCKR w Jabłoniu zorganizowano Spotkanie z kolędą, w którym oprócz uczniów naszej szkoły wzięli udział zaproszeni goście – uczniowie ze szkół podstawowych w Gęsi, Kolanie i Paszenkach.
12 grudnia 2018 r. uczniowie klasy III MT pod opieką Beaty Waszczuk złożyli przedświąteczną wizytę wychowankom Domu Dziecka w Komarnie.
ZSCKR w Jabłoniu zakończył kolejny projekt praktyk zagraniczynych. Tym razem grupa 60 uczniów i absolwentów uczestniczyła w praktykach w okolicach miejscowości Olimpiaki Akti w Grecji.
Dnia 4 grudnia 2018 r. w Trybunale Koronnym w Lublinie odbyło się podsumowanie wyjątkowego plebiscytu Kuriera Lubelskiego NAUCZYCIEL NA MEDAL.  Najlepsi pedagodzy z całego województwa lubelskiego,  zwycięzcy  w plebiscycie  odebrali nagrody w postaci okolicznościowych  medali.
3 grudnia w Szkole Podstawowej w Gródku Szlacheckim odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Szachach Drużynowych.
W dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Narodowa Wystawa Rolnicza zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
W piątek 9 listopada w ZSCKR w Jabłoniu odbyły się uroczyste obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Rozpoczęły się one wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego dokładnie o godzinie 11.11. Następnie pani dyrektor Agnieszka Piekarska w swoim wystąpieniu podkreśliła jak ważne dla Polaków jest to święto i przypomniała o trudnej drodze Polski i Polaków do odzyskania niepodległości.
Pięcioosobowa grupa uczniów z naszej szkoły zakwalifikowała się na Ogólnopolski Kongres Młodzieży – IDEATHON, który odbył się dnia 26 listopada w Oranżerii Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia