Sport

Drużyna reprezentująca Zespół Szkół w Golądkowie wywalczyła pierwsze miejsce podczas Karnawałowego Turnieju Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSCKR w Gołotczyźnie Rozgrywki odbyły się w sobotę, 23 lutego 2019 r. Była to już XX edycja turnieju. Nasza drużyna zmierzyła się ze 3 szkołami z Ciechanowa oraz z gospodarzami. Ostatecznie stanęliśmy na najwyższym miejscu na podium.
Gimnazjalistki z Łabiszyna okazały się najlepsze w rywalizacji o Puchar Dyrektora.
Reprezentacja ZSCKR w Kowalu, będąc zwycięzcą 3. edycji Włocławskiej Futsal Ligi, miała możliwość zagrania meczu o superpuchar. Finałowe spotkanie rozegrane zostało w niedzielę 24 lutego 2019 r. o godzinie 17.30 w hali Mistrzów we Włocławku. Drużyna ZSCKR Kowal walczyła ze zdobywcą pierwszego miejsca w turnieju o PUCHAR Ligi – z zespołem MS-BUD. Emocjonujący mecz zakończył się wygraną reprezentacji ZSCKR Kowal wynikiem 3-1.
Nasza szkoła została mistrzem Futsal Ligi we Włocławku! Rozgrywki na bardzo wysokim poziomie, 11 drużyn z Włocławka i powiatu, mecze każdy z każdym – to w skrócie opis tego co się działo! Po trwających wiele tygodni rozgrywkach zajęliśmy ostatecznie I miejsce!!!
W dniu 29.01.2019 r. odbyły się finały piłki siatkowej chłopców w ramach licealiady. Organizatorem zawodów była nasza szkoła. Uczestników rywalizacji zaprosiliśmy do sali sportowej w Baruchowie, gdzie spotkały się cztery najlepsze zespoły powiatu włocławskiego – zwycięzcy grup półfinałowych. Do tego grona należały: Zespół Szkół CKR w Kowalu, Zespół Szkół CKR w Starym Brześciu, Zespół Szkół w Choceniu oraz Liceum w Lubrańcu.
W dniu 25 stycznia 2019 r. w obiektach sportowych naszej szkoły odbył się Finał Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym – Licealiada.
W dniu 04. 01. 2018 roku w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku odbyła się liecealiada w piłce siatkowej chłopców z powiatu sanockiego. Do turnieju zgłosiło się 7 szkół, które zostały podzielone na 2 grupy: 3 i 4 drużynowe. Drużyna z Nowosielec znalazła się w grupie z: ZS nr 3, ZS nr 2, ZS nr 5.
W dniu 27 listopada 2018 r. odbyły się finały piłki ręcznej dziewcząt w ramach licealiady. Reprezentantki naszej szkoły w składzie: Alicja Brylińska, Natalia Kaźmierczak, Adrianna Kocanowska, Anna Drzewiecka, Beata Drzewiecka, Weronika Mularska, Dagmara Śmielewska, Kinga Seklecka i Ewa Stanisławska zajęły pierwsze miejsce pokonując w finale zespoły z Chocenia oraz Chodcza.
Uczniowie ZSCKR w Bydgoszczy wybrali aktywny sposób na spędzenie dnia 6 grudnia.
3 grudnia w Szkole Podstawowej w Gródku Szlacheckim odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Szachach Drużynowych.
Uczennice ZSCKR w Bogdańczowicach, a jednocześnie piłkarki ULKS w Bogdańczowicach zdobyły I miejsce w Półfinałowych Rozgrywkach Piłki Nożnej Dziewcząt w Strzelcach Opolskich oraz III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziesięcioosobowej kategorii dziewcząt w Opolu.