Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie
Adres

ul. Szkolna 2

83-115 - Swarożyn

woj.pomorskie

tel. 58 536 93 93

email: zsaio@zsaio.pl

www: zsaio.pl

Nasze Wiadomości
W I Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Kalejdoskop - Cztery Pory Roku w Rolnictwie" zorganizowanym przez naszą szkołę wzięło udział 39 uczestników z osiemnastu szkół resortowych.
Krajowe Stowarzyszenie Centrów Kształcenia Praktycznego zorganizowało w dniach 24.05.2018 r. i 25.05.2018 r. w AGRO – ŚIEĆ Maszyny w Pszczółkach kurs operatora kombajnów zbożowych i kombajnów zielonkawych oraz pras wysokiego stopnia zgniotu i urządzeń do paletyzowania bel.
W dniu 24.05.2018 roku uczniowie kl. IFT i I HPT uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Sądu Rejonowego w Tczewie.
Małgorzata Buławska i Anna Zielińska uczennice II klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych brały udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym „ Smaki Wsi” organizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie
W sobotnie popołudnie, 19 maja, na zaproszenie mieszkańców tczewskiego Osiedla Witosa, nasza szkoła wzięła udział w rodzinnym pikniku.
W dniu 24 kwietnia 2018 r. na terenie ZSCKR w Swarożynie w ramach realizacji "Maratonu zawodowego" odwiedzili naszą szkołę gimnazjaliści klas trzecich z powiatu tczewskiego, starogardzkiego i malborskiego zainteresowani ofertą edukacyjną na rok szkolny 2018/2019.
Poprzez udział w programie Dzień Przedsiębiorczości uczniowie naszej szkoły w zawodach: technik rolnik, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik weterynarii mieli możliwość:
Nasze Video
Nasze Zdjęcia